Start 2018-05-03T15:13:04+01:00

EP Consulting

EP Consulting proponuje usługi programistyczne w ramach nearshoringu w Polsce już od roku 2007. Możemy się poszczycić wieloletnią, udaną działalnością w doradztwie i tworzeniu oprogramowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w otoczeniu C++, Java i aplikacji. Zaspokojenie wymagań naszych klientów stoi u centrum naszych starań w celu osiągnięcia prawdziwych wartości.

W ramach kompleksowych projektów realizowanych dla różnych branży dostarczamy rozwiązań najwyższej technicznej i ekonomicznej jakości, między innymi

  • w zakresie usług sektoru finansowego,
  • przy planowaniu czasu pracy zatrudnionych pracowników oraz
  • w zakresie IT – przez tworzenie specjalnych, wysokiej jakości narzędzi do optymalizacji procesu rozwoju oprogramowania.

Jeśli interesujecie się korzyściami wynikającymi z wykorzystania nearshoringu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Od 2013 roku należy także tworzenie mobilnych aplikacji do zakresu naszych technologicznych priorytetów. Chętnie pomożemy naszym klientom przy tworzeniu własnych aplikacji na platformy mobilne Unity3D, Android-Studio lub Cordova/HTML.

EP Consulting

EP Consulting Sp.z o.o.

Dr. Eckhardt + Partner GmbH

Dr. Eckhardt + Partner Gmbh